Товариством запроваджено обмежувальні заходи (карантин)
01.12.21 00:09
 

Україна побудує п'ять прикордонних кораблів спільно з Францією

Українські суднобудівні компанії підписали контракт з французькими партнерами про будівництво п'яти суден для Державної прикордонної служби. Виробництво проходитиме на верфях Миколаєва.


Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву заступника міністра МВС України Сергія Гончара.


Контракт про виробництво підписали між українською компанією "Нібулон" і французькою суднобудівною компанією "ОСЕА"."У рамках цього проєкту для України є важливим питання локалізації та залучення до виробництва українських компаній. За результатами угоди, ми зможемо не тільки створити потужний флот для ДПСУ, а й підняти потенціал наших компаній на європейський рівень. Як результат для французьких колег, вони відкриють для себе Україну ще більше і будуть впевнені в нашій надійності як партнерів у бізнесі", - заявив він.Ці п'ять катерів побудують в рамках угоди, підписаної у 2019 році. В цілому, вона передбачає кредитування урядом Франції і провідними європейськими банками будівництва французьких кораблів на суму 136,5 млн євро з локалізацією частини виробництва в Україні.Ще 15 кораблів побудують у Франції. Передачу першого судна з Франції в Україну планують здійснити навесні 2022 року.


Раніше в Україну прибуло судно Ocean Grand, яким із США доставили два патрульних катери типу Island. Вони отримали назви "Фастів" і "Суми".
Источник www.rbc.ua