Товариством запроваджено обмежувальні заходи (карантин)
19.06.22 11:47
 

Економіка пожвавлюється. На які товари відновлюється попит в Україні: відповідь Нацбанку

З початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України, попит на товари серед українців змінився. Однак, економіка поступово адаптовується до нових реалій.


Про це пише РБК-Україна з посиланням на слова першої заступниці голови Національного банку України Катерини Рожкової в інтерв'ю для "24 каналу".


За словами Рожкової, в перші місяці війни українці віддавали перевагу товарам першої необхідності: їжі, медикаментам, якимось простим речам.Водночас наразі відновлюється попит на промислові товари, одяг або ж послуги. Зокрема купувати імпортовані речі, наприклад, пральні машини й автомобілі, українці почали також частіше.Як відзначила заступниця голова НБУ, економіка поки не досягла довоєнного стану. Руйнування інфраструктури, об'єктів промислового виробництва, виїзд українців за кордон - спровокували серйозні втрати для економіки. Йдеться про близько 100 млрд доларів. Однак економіка потроху починає працювати.


Нагадаємо, РБК-Україна писало про те, чого очікувати покупцям первинної нерухомості.Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.


Источник www.rbc.ua