Новини
16.05.18 11:52
 

Зростання ВВП України має прискоритися в 1,5-2 рази, - Гройсман

Зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) України має прискоритися в 1,5-2 рази. Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає кореспондент РБК-Україна."У першому кварталі ВВП виріс на 3,1%. Цей показник оптимістичний, але недостатній. Ми ставимо завдання прискорення цього зростання в 1,5-2 рази вище, ніж зараз. Мова йде про зростання економіки на 5%", - заявив Гройсман.Він також назвав пріоритети урядової політики при зростанні ВВП."Весь зріст, який дає економіка України, ми реінвестуємо в якість життя. У тому числі зростання заробітної плати. Зараз середня зарплата в Україні майже 8 000 гривень, але я впевнений, що економічне зростання дасть можливість вирости середній зарплаті до 10 тис. гривень цього року", - додав Гройсман. 

Весь ріст, який дає економіка України, ми реінвестуємо у якість життя. В тому числі у ріст заробітної плати. Зараз середня зарплата в Україні майже 8 тисяч гривень, але я певен, економічний ріст дасть можливість зрости середній зарплаті до 10 тис. грн вже цього року.


— Volodymyr Groysman (@VGroysman) May 16, 2018


 Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ВВП України в I кварталі 2018 року зріс на 3,1%. Зазначимо, Всесвітній банк прогнозує зростання ВВП України в 2018 році на рівні 3,5%. 


Источник www.rbc.ua