Товариством запроваджено обмежувальні заходи (карантин)
07.04.21 13:25
 

Уряд дозволив торгівлю садівним матеріалом та роботу хімчисток у "червоній" зоні

Кабінет міністрів дозволив на території регіонів, на яких установлений "червоний" рівень епідемічної небезпеки, торгівлю садівним матеріалом та надання послуг з прання та хімічного чищення текстильних і хутряних виробів. Зміни внесені до постанови Кабінету міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236.


Постанову ухвалили під час засідання уряду 7 квітня, яке транслювалося на Youtube.


Як зазначається в пояснювальній записці документу, проект розроблений "відповідно до численних звернень бізнес-асоціацій та листа Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України".
Нагадаємо, станом на 7 квітня у "червоній" зоні перебувають: Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька і Чернігівська області.У "червоній" зоні забороняється робота ТРЦ, кафе, ресторанів, а також масові заходи. Також там обмежується відвідування навчальних закладів. Крім того, місцева влада може самостійно обмежувати роботу транспорту.Водночас з "червоної" зони карантину найближчим часом можуть вийти західні області України, які першими зіткнулися з третьою хвилею коронавірусу.


Источник www.rbc.ua