Новини
11.01.19 09:20
 

Порошенко відзначив макрофінансову стабілізацію в Україні

Україні вдалося спільними зусиллями забезпечити макрофінансову стабілізацію і вихід України із зони ризику. Про це заявив президент України Петро Порошенко, повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення глави держави у Facebook.Порошенко зазначив, що ще 4 роки тому Україна була за півкроку від дефолту і за крок від національної катастрофи."А подальша збройна агресія РФ, незаконна анексія Криму та окупація частини Донбасу призвели до втрати приблизно чверті промислового потенціалу", - йдеться у повідомленні.За словами президента, незважаючи на це, Україні вдалося спільними зусиллями забезпечити макрофінансову стабілізацію і вихід України із зони ризику."Я абсолютно чітко розумію, що перед нами все ще безліч проблем, які належить вирішити. Але найважче у нас точно позаду. Рухаємось вперед!", - додав президент.
 
(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = 'https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v3.2';
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));


#ЕкономічнеЗростання

Ще чотири роки тому Україна була за півкроку від дефолту і за крок від національної катастрофи. А подальша збройна агресія РФ, незаконна анексія Криму та окупація частини Донбасу призвели до втрати приблизно чверті промислового потенціалу. Проте нам вдалося спільними зусиллями забезпечити макрофінансову стабілізацію і вихід України із зони ризику. Я абсолютно чітко розумію, що перед нами все ще безліч проблем, які належить вирішити. Але найважче у нас точно позаду. Рухаємось вперед! #ЕкономічнеЗростання


Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 10 січня 2019 р.Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що зростання економіки України в 2019 році має скласти не менше 3%.Раніше Світовий банк погіршив прогноз по зростанню економіки України. Зокрема, прогноз зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) України в 2019 році знижено до 2,9%.  


Источник www.rbc.ua